glaskralen gordijn extra lang 230 cm - rood-oranje + reservestreng en gratis embrasse
Prachtig stevige kwaliteit kralengordijn in een extra lange versie, voor bijvoorbeeld de schuifpui.
Het is gemaakt van allemaal weer andere en unieke glaskralen, in rode en oranje tinten. Dit unieke glaskralengordijn is niet alleen vlieg- of insecten werend maar hangt prachtig als deurgordijn of room divider te glanzen in je huis. In het licht (in het zonnetje!) is het echt betoverend mooi.
Vragen over de maatvoering en wijze van ophanging? Neem contact met ons op, bellen is dan vaak het handigst.
Ieder gordijn is handgemaakt. Geen enkel gordijn is daarom hetzelfde in samenstelling van zowel de kleuren als het formaat van de kralen.
Bovendien kan het in iedere maat worden gemaakt voor bijvoorbeeld de schuifpui of als roomdivider. Neem voor maatwerk contact met ons op. Alle maten zijn mogelijk! (ook wanneer u bijvoorbeeld een systeem voor aan het plafond of "in de dag" nodig heeft)
- kralengordijn 40 strings glaskralen met belletje
- kleur: rood - oranje
- breed: 90 cm.
- hoog: 230 cm. (strenglengte)
- gewicht: ±10 kg.
- inclusief: metalen ophangsysteem
- vliegwerend
- De kralen zijn eenvoudig schoon te maken met een vochtig zacht doekje en de kralenstrengen moeten een aantal weken "uithangen" indien ze wat krom ogen om mooi recht te hangen doordat ze opgerold in een zakje hebben gezeten tijdens transport.
- Op een lichte en zonnige plek komen de kralen goed tot hun recht. Indien deze als "room-divider" wordt gebruikt dan adviseren wij hier een felle spot op te richten om de glans van de kralen goed tot hun recht te laten komen.














